• ,

  دستگاه تصفیه هوای شارپ مدل KC-G60SA-W

  0 out of 5
  (0)

  شار‍‍پ برندی معتبر در عرصه فناوری هم اکنون با حضورش در خط تولید دستگاه های تصفیه هوا  نیز موفقیت بسیاری را بدست آورده و توانسته با فروشی بیش از 70 میلیون تا حتی بالای 100 میلیون دستگاه درمدل های متنوع جزو برترین تولید کننده های تصفیه هوای خانگی در جهان قرار گیرد .

  زندگی در شهرها خصوصا در کشورهای در حال توسعه با معضل های جدی سلامتی که مهمترین آن ها آلودگی هواست  روبرو است متاسفانه آلودگی روز افزون هوا و عفونت های تنفسی اطراف ما را احاطه و نیاز به دستگاه های تصفیه هوا را دو چندان کرده  ، اما در این بازار رقابتی که بسیاری از دستگاه های تصفیه هوا بی تاثیر و یا فقط جنبه دکوری و دلخوشی  دارند در خرید دستگاه  مناسب و موثر باید دقت بسیاری شود.

  شرکت شارپ به دلیل نوآوری در این حوزه  و بکارگیری از تکنولوژی موثر و پیشرفته می تواند انتخاب خوبی در این میان باشد. اکنون فناوری منحصر به فرد شارپ تحت عنوان Plasmacluster Ion   معرفی شده است. فناوری Plasmacluster با مفهوم علمی منحصر به فرد خود یکی از ایمن ترین و مؤثرترین فناوری های ضد آلودگی هوا محسوب می شود که می تواند محافظت بهینه و مداوم در برابر برخی ویروس ها، باکتری ها، ذرات گرد و غبار و بوی بد برای ایجاد محیطی ایمن و سالم ارائه دهد. محیطتحت پوشش فناوری Plasmacluster  بیش از 40 بار در مؤسسات ژاپن و سایر کشورهای جهان مانند ایالات متحده، آلمان، بریتانیا و چین آزمایش شده اند و در تمام این آزمایشات، اثربخشی و ایمنی Plasmacluster به طور مداوم ثابت شده است.

   

  سیستم های تصفیه هوا Plasmacluster SHARP دارای این ویژگی هاست :

  1. فناوری ثبت اختراع Plasmacluster Ion
  2. فیلتراسیون ممتاز که می تواند شامل فیلترهای HEPA، فیلترهای کربن فعال Deodorizing و انواع دیگر فیلترها باشفناوری Plasmacluster بخار آب (H2O) را که معمولاً در هوای اطراف شما وجود دارد بازیافت می‌کند تا مقدار متعادلی از بارهای مثبت (یون‌های هیدروژن) و منفی (یون‌های اکسیژن) را تشکیل دهد.این یون‌ها در هوای اتاق آزاد می‌شوند و با میکروب‌های موجود در هوا (ویروس‌ها، باکتری‌ها و قارچ‌ها) و آلرژن‌ها (از کنه‌های گرد و غبار) تعامل می‌کنند و به طور کامل آنها را از هوا حذف می‌کنند.سپس یون ها به شکل بخار آب به شکل اولیه خود باز می گردند و چرخه دوباره تکرار می شود.

   

   

  SKU: G60SAW

در حال نمایش یک نتیجه

×