فروشگاه اینترنتی ست لوکس

درباره ما

دنیای فناوری هر روز رو به رشد است؛ از دستگاه های هوشمندی نظیر گوشی ، تبلت ، تلویزیون، لپ تاپ و لوازم خانگی گرفته تا اشیای بسیار کوچکی که روزمره به کارمان می آیند و زندگی را برایمان آسان تر می سازند. تولید کنندگان بزرگ و برندهای مشهور همواره در حال رقابت و تلاش اند تا بازار را تصاحب کرده و مشتریان بیشتری را از آن خود نمایند. البته نه تمام شرکت ها موفق خواهند بود و نه یک شرکت توان تامین کل اینگونه نیاز ها را داشته ؛ شرکت هایی پیروز میدان خواهند بود که متناسب با آهنگ پیشرفت تکنولوژی چه بسا سریعتر از آن پیش رفته و همواره علاوه بر نوآوری ، کیفیت و خدمات عالی را برای مشتریان به ارمغان آورند.
در این میان، برندهایی همچون سامسونگ، اپل ، هوآوی، شیائومی، جی بی ال و … را می توان بی گمان برترین آن ها دانست .
خرید کردن از چنین برندهای ارزشمندی می تواند بسیار لذت بخش باشد اما به شرط اینکه کالاهای اصل و با کیفیتی از آن ها را بتوان تهیه نمود. ست لوکس، ارائه ی محصولات متفاوت ، باکیفیت و نیز حفظ رابطه با مشتریان را همواره سر لوحه کار خویش قرار داده به شکلی که علاقمندان بتوانند کالای اصلی خود را از فروشگاه خریداری و بهترین نوع ، خدمات پس از فروش را تجربه نمایند. لذا امید است در این راه بتوانیم موجبات آسایش خاطر و جلب رضایت این عزیزان را فراهم نماییم.

بهای پرداختی توسط مشتری بایستی متناسب با کالاو خدمات دریافتی باشد.

خرید مستقیم لوازم الکترونیکی و جانبی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ارزشمند تر شدن زمان در عصر فناوری که به دنبال آن ، شلوغی و ترافیک شهرها پدید آمده و به موجب رقابت تنگاتنگ در این دوران ، بازار تولید کالاهای تقلبی و بی کیفیت نیز رونق گرفته ، تا حدی که این اجناس به عنوان کالای اصلی به فروش می رسند؛ لذا مجموعه ی ما را بر این داشته تا ضمن فراهم نمودن امکان مشاوره قبل از خرید، بستر امنی را جهت این امر برای علاقمندان به محصولات الکترونیکی مهیا سازیم.

ارائه کالای اورجینال و باکیفیت از برندهای مختلف

وب سایت ست لوکس setlux.com در واقع ویترینی آنلاین از محبوب ترین لوازم الکترونیکی در ایران بوده که ضمن رعایت استاندارهای فروش و ارائه خدمات ، احترام فراوانی برای مشتری ، بهای پرداختی و وقت وی قائل بوده و نسبت به کالای فروخته شده به لحاظ اصالت ، کیفیت و خدمات پس از فروش متعهد می باشد.
امکان برخورداری از راهنمایی و مشاوره در خرید از ست لوکس
ست لوکس فقط یک فروشگاه آنلاین یا واسط فروش نمی باشد وعلاوه بر تامین و فروش کالای اصلی و با کیفیت، کاربران را از انواع تقلبی آن آگاه ساخته و امکان مشاوره آنلاین ، تلفنی را برای مشتریان عزیز فراهم نموده و پس از فروش کالا نیز همواره ، همراه و پاسخگوی مشتریان چه از طریق آنلاین و چه از طریق آفلاین خواهد بود.

پاسخگویی و خدمات پس از فروش

همچنین این مجموعه به لطف همکاری با افراد متخصص ، مجرب و دوره دیده ،آماده هر گونه پاسخگویی و خدمت رسانی به کاربران عزیز خواهد بود و دیگر هیچگونه تردیدی بابت خرید آنلاین به جهت پاسخگویی و خدمات پس از فروش محصولات برای کاربران دقیق و ریزبین نخواهند ماند.

ارسال سریع

از دیگر مزیت های فروشگاه اینترنتی ست لوکس که به لحاظ راهکارهای نوین میسر گردیده ، می توان به ارسال اکسپرس و کمتر از نیم روز در شهر تهران و نیز نهایت 48 ساعت برای کرج و سایر شهرستان ها اشاره نمود.

امکان سفارش خدمات و نصب لوازم جانبی به صورت آنلاین

وب سایت ست لوکس برای اولین بار در ایران ، لوازم جانبی و مرتبط با کالایی را به صورت استاندارد و آنالیز شده به مشتریان پیشنهاد می دهد به طوری که بالاترین میزان سازگاری را با دستگاه مورد نظر داشته باشد و علاوه بر این امکان سفارش نصب این لوازم و ارائه خدمات در خصوص آن دستگاه را به صورت آنلاین نیز فراهم نموده است.
این مجموعه اقدام به راه اندازی خدمات و فروش آنلاین در رابطه با محبوبتذین برندهای لوازم جانبی نموده و دائما در حال توسعه می باشد؛ نظرات شما همواره ما را در این راه یاری نموده و امید است که توانسته باشیم رضایتمندی شما را جلب نمایید.

×