قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربر گرامی ضمن قدردانی از حسن توجه و اعتماد شما ، لطفا برای استفاده هر چه بهتر از وب سایت موارد زیر را بررسی فرمایید.فروشگاه ست لوکس  از مرحله تامین ، فروش و خدمات پس از فروش محصول در کنار شما خواهد بود  فروشگاه اینترنتی ست لوکس ضمن تضمین اصالت و کیفیت کالا ، پس از فروش در کنار خریداران محترم بوده و امکان مشاوره آنلاین را نیز برای علاقمندان پیش از خرید فراهم نموده است.

ثبت ایده

نوع کسب و کار وب سایت ست لوکس ثبت شده و مختص به همین وب سایت می باشد هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

محتویات

تمامی اطلاعات و محتویات این وب سایت اعم از متنی ، ویدئویی و اطلاعات فنی پیرامون محصولات الکترونیکی از وب سایت رسمی برندهای لوازم الکترونیکی یا شرکت های سازنده و سایر منابع مجاز با ذکر منبع اخذ گردیده و مالکیت معنوی محتویاتی که توسط ست لوکس ترجمه یا تولید شده است متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از آن پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و فعالیت های ست لوکس مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و نیز حامی حقوق مصرف کننده می باشد . کاربر یا مشتری ضمن الزام به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ، جهت هر گونه فعالیت در وب سایت و استفاده از امکانات آن موظف به مطالعه دقیق و پذیرش قوانین و مقررات مندرج می باشد. ثبت نام و استفاده خدمات توسط کاربر به منزله تایید تمامی شرایط ، قوانین و مقررات مندرج در این وب سایت بوده و با توجه به اینکه قوانین و دستورالعمل های مذکور ممکن است تغییراتی داشته باشد لذا کاربر موظف است به صورت دوره ای یا در هر بار استفاده از تمامی امکانات وب سایت مجددا آنرا رویت نماید. استفاده از امکانات سایت ، خرید کالا و خدمات ، منوط به پذیرفتن تمامی قوانین و مقررات درج شده در وب سایت و ثبت اطلاعات واقعی می باشد و مشتری ملزم می باشد که برای ثبت نام، نام و نام خانوادگی واقعی خود ، آدرس،کدپستی، شماره تلفن، ایمیل و اطلاعات کارت اعتباری معتبر را وارد نماید. در غیر این صورت به مشتری با اطلاعات جعلی خدمات یا کالایی تعلق نخواهد گرفت.

فروشنده :

فروش و توزیع تمامی کالاها و خدمات موجود در این وب سایت به طور مستقیم و بدون واسطه، توسط ست لوکس به مشتری صورت میگیرد.

علامت تجاری

علامت تجاری (لوگو) موجود در هدر ، فوتر و یا سایر بخش های سایت ثبت شده برای فروشگاه ست لوکس می باشد.

حریم شخصی

لطفا جهت حفظ حریم شخصی و استفاده از امکانات وب سایت قسمت مربوط به حریم شخصی در همین قسمت وب سایت را ملاحظه فرمایید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که کاربر در وب سایت ست لوکس اطلاعات خود را ثبت کند و یا ایمیل و پیامی از روی کامپیوتر یا گوشی تلفن همراه خود برای ما ارسال نماید به منزله تایید برقراری ارتباط الکترونیکی با ست لوکس می باشد و نیز موافقت خود را جهت دریافت ارتباطات الکترونیکی متقابل از طرف ما اعم از : ایمیل، پیامک روی تلفن همراه و یا اطلاعیه ها و پیفام ها در این سایت و یا از طریق دیگر مانند مرکز پیام ما و باشگاه مشتریان اعلام نموده است.

هشدار امنیتی در خصوص صفحات و ایمیل های جعلی

آدرس وب سایت ست لوکس : http://www.setlux.com می باشد و نیز ایمیل های ارسالی از طرف ما با آدرس های info@setlux.com ،no-replay@setlux.com , support@setlux.com مشخص شده اند. . لذا مسئولیت اطلاعات دریافتی و ثبتی کاربر توسط ایمیل های و سایت های جعلی با عنوان های مشابه به عهده این فروشگاه نخواهد بود.

سلب فروش از طریق واسط و نماینده

فروش محصولات ست لوکس از طریق همین وب سایت و فروشگاه حضوری معرفی شده در بالا به طور مستقیم صورت گرفته و هر گونه فروش دیگری از طریق سایر وب سایت ها و فروشگاه ها تحت عنوان و آرم ست لوکس و یا با برچسب و بسته بندی همراه با آرم ست لوکس غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

موجود بودن کالا

تمامی کالاهایی که در وب سایت دارای قیمت هستند در انبار ست لوکس موجود می باشند و کاربر به راحتی می تواند آن را خریداری نماید. چنانچه کاربر سفارش خود را کامل ننماید و بعد از مدتی سعی در تکمیل سفارش نماید ممکن است آن کالا دیگر در وب سایت موجود نباشد . لذا می تواند از طریق تماس تلفنی و یا از طریق ایمیل و پروفایل کاربری از موجود شدن دوباره کالا مطلع گردد.

توضیحات کالا

ست لوکس همواره سعی دارد اطلاعات جامع و دقیقی پیرامون هر کالا در اختیار کاربر قرار دهد .با این حال نمی توان تضمین نمود که تمامی اطلاعات کاملاً عاری از خطا باشد. پیشنهاد میگردد اگر کاربر در صحت اطلاعات محصولی تردید داشت از طریق پشتبانی آنلاین یا تماس با شماره تلفن : 02122267285 اطلاعات دقیق را کسب نمابد.

مشاوره در خرید و استفاده از کالا

کاربر این امکان را خواهد داشت جهت حصول اطمینان از انتخاب صحیح کالای مورد نظر جهت مشاوره با همکاران ما در ساعات مشخص شده گفتگوی آنلاین و یا تماس تلفنی داشته باشد و همچنین پس از خرید جهت دریافت راهنمای در استفاده از کالا نیز می تواند از همان شیوه ها با فروشگاه در ارتباط باشد.

گارانتی و ضمانت

گارانتی محصول شامل گارانتی های ثبت شده برای هر محصول در قسمت انتخاب گارانتی می باشد که کاربر با انتخاب آن ، هزینه پرداخت آن گارانتی را تایید نموده است و نیز فقط مواردی که در آن گارانتی مرتبط قید شده به کاربر ارائه میگردد.

قیمت گذاری

رقمی که در کنار کالای مورد نظر درج گردیده است به عنوان قیمت نهایی کالا محسوب میشود البته چنانچه تخفیفی به آن کالا اختصاص یابد قیمت نیز پس از کسر مبلغ مورد نظر مجددا محاسبه شده و مبلغ نهایی که در فاکتور مشتری ثبت می شود بعد از همان تخفیف است . با توجه به اینکه اکثر قیمت ها معمولا هر روز بروزرسانی میگردند ، اگر سفارش شما تکمیل نشده است و قیمت به روزرسانی شده ، قیمت جدید در فاکتور شما لحاظ میگردد.

ثبت نام

ثبت نام شامل تکمیل فرم ثبت نام توسط کاربر می باشد که تنها لازم است فقط یکبار انجام گیرد و تمامی اطلاعات اعم از نام ، ایمیل ، آدرس و کارت اعتباری و … باید به صورت صحیح و واقعی در وب سایت درج گردد در غیر اینصورت تمامی مسئولیت ناشی از عدم ورود اطلاعات صحیح و واقعی به عهده کاربر می باشد.

انتخاب کالا و ثبت نهایی سفارش

کاربری که در وب سایت ثبت نام نموده این امکان را خواهد داشت تا با انتخاب و تکمیل سفارش ، کالای مورد نظر خود را خرید نماید. سفارش زمانی نهایی می گردد که کاربر پس از مطالعه و بررسی دقیق و حصول اطمینان از انتخاب کالای موردنظر و تعداد آن به همراه گارانتی مربوطه (چنانچه شامل گارانتی باشد) آن را در سبد خرید مشاهده نموده و فاکتور و خرید خود را تایید نماید و سپس یکی از روش های پرداخت و بعد از آن یکی از روش های ارسال را انتخاب نماید و بعد از تایید نهایی تمامی این مراحل و دریافت ایمیل یا پیامک از طرف ست لوکس می تواند از خرید و دریافت کالا اطمینان حاصل نماید. با توجه به اینکه هدف ما رضایتمندی مشتری و ارائه بهترین خدمات به ایشان می باشد هر کدام از این موارد از طرف کاربر به صورت نادرست و ناقص انجام گیرد کاربر نمیتواند ادعایی در خصوص عدم دریافت کالای مورد نظر داشته باشد. اما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که همکاران ما در واحد پشتیبابی همواره پاسخگو و راهنمای شما خواهند بود .

پرداخت و تحویل سفارش

پرداخت در مرحله اول شامل انتخاب یکی از روش های پرداخت می باشد چنانچه پرداخت آنلاین انتخاب گردد بایستی تمامی مراحل پرداخت آنلاین اعم از ورود به درگاه بانک و ثبت اطلاعات کارت اعتباری ، کسر مبلغ از کارت و پردازش اطلاعات توسط بانک کامل صورت گیرد تا عملیات پرداخت آنلاین به درستی انجام شده باشد . چنانچه خطایی هنگام پردازش در صفحه بانک رخ دهد یا مبلغی از کارت مشتری کسر نمی گردد و یا مبلغ کسر شده توسط بانک به همان حساب بر میگردد. ولی عملیات خرید و پرداخت آنلاین ناقص صورت گرفته است. بعد از پرداخت آنلاین به صورت کامل ست لوکس موظف به ارسال و تحویل کالای مورد نظر مشتری می باشد. چنانچه کاربر روش های دیگری همانند پرداخت کارت به کارت یا فیش نقدی را انتخاب نماید موظف است از طریق همان بخش یا سایر قسمت های وب سایت شماره فیش و یا چهار رقم کارت خود را اعلام نماید. اگر کاربر روش پرداخت در محل را انتخاب نماید پستچی یا پیک ارسالی پس از دریافت کامل مبلغ موظف به تحویل کالا می باشد در غیر این صورت از تحویل کالا به مشتری معذور خواهد بود.

ارسال سفارش

ارسال سفارش بعد از تایید مراحل فوق به آدرسی که کاربر در وب سایت برای کالای مورد نظر ثبت نموده است ارسال می گردد. همکاران ما در واحد های پستی و یا پیک های موتوری تمامی تلاش خود را جهت به موقع و سالم رساندن کالا می نمایند ولی چنانچه نشانی توسط خود کاربر به اشتباه در وب سایت درج گردیده باشد مسئولیت عدم دریافت کالا با کاربر بوده و اگر کرایه و یا هزینه پستی به آن تعلق گیرد مسئول پرداخت آن خود مشتری می باشد. چنانچه در ساعاتی که کاربر در وب سایت مشخص نموده است در محل حضور نداشته باشد و اگر همکاران ما در واحد های ارسال کالا طی تماس تلفنی هم موفق به تحویل کالا نشوند ، در ساعت یا روزی دیگر با مشتری مجددا هماهنگ خواهد شد ولی اگر خود کاربر به اشتباه ساعت های تحویل را اعلام کرده باشد چنانچه شامل کرایه باشد پرداخت آن به عهده کاربر خواهد بود. در غیر اینصورت اگر تاخیر و یا مراجعه به نشانی نادرست توسط همکاران ما صورت گرفته باشد، ست لوکس ملزم به ارسال مجدد کالا خواهد بود. چنانچه کالا در حین ارسال دچار شکستگی ، له شدگی و یا هر گونه مشکلی گردد مسئولیت آن به عهده ست لوکس  بوده و در اولین فرصت مجددا کالای سالم را ارسال می نماید. تحویل کالا منوط به ارائه کارت شناسایی از طرف مشتری به پستچی یا پیک می باشد تا از ارائه کالا به فرد مورد نظر اطمینان حاصل گردد.

شرایط کالای مرجوعی

هنگامی که مشتری کالای مورد نظر خود را دریافت می نماید امضای وی به منزله رسید کالا و تاییدیه ای می باشد که کالا با سفارش او یکسان است . چنانچه کالا الکترونیکی باشد اعم از گوشی ، تبلت و ساعت هوشمند و … با توجه به نوع گارانتی از 7 روز تا یکماه مهلت تست خواهد داشت . چنانچه در مدت قید شده دچار مشکلی در کارکرد شود همکاران ما در واحد پشتیبانی مشاوره لازم را به شما ارائه خواهند داد . و بعد از گذشت مدت مشخص شده نیز می توانند از طریق تماس با واحد خدمات پس از فروش درخواست های و مشکلات احتمالی کالاهای دریافتی خود را رفع نمایند. چنانچه پس از بازکردن بسته بندی کالا متوجه شکستگی ، له شدگی و آب خوردگی محصول شدند تا 24 ساعت پس از دریافت کالا فرصت دارند آن را به فروشگاه ست لوکس اطلاع داده و نیز کالای معیوب را برای ما توسط پس کرایه (که هزینه آن به عهده خودمان خواهد بود) ، ارسال نمایند، کالای مشکل دار توسط تیم  مجرب کارشناسی  بررسی می شود چنانچه تا قبل از رسیدن کالا به خریدار آسیب دیده باشد مسئولیت آن به عهده ست لوکس و شرکت پست مربوطه می باشد و کالای دیگری سریعا برای خریدار با هزینه ست لوکس ارسال می گردد و اما در غیر اینصورت اگر آسیب کالا از سمت خریدار باشد تمام هزینه ها حتی کرایه های حمل را خود به عهده خواهد داشت.

انصراف از خرید

پس از ثبت سفارش نهایی کالا چنانچه کاربر از خرید منصرف شد می تواند انصراف خود را در وب سایت اعلام و یا از طریق ارتباط با همکاران ما پیگیری نماید و وجه پرداختی به ایشان باز خواهد گشت چنانچه پس از ارسال کالا از خرید منصرف شد اگر هزینه ارسالی به آن تعلق گرفته به عهده مشتری می باشد ولی انصراف او پذیرفته میشود. و وجه پرداختی به حساب مشتری باز خواهد گشت.

حفظ حریم شخصی

ضمن قدردانی از حسن اعتماد شما جهت ارائه اطلاعات به ست لوکس ، اطلاعاتی که توسط کاربر در این وب سایت ثبت شده است نزد ست لوکس محفوظ می باشد و نیز متعهد میگردد که این اطلاعات فقط در راستای ارائه هر چه بهتر خدمت رسانی وب سایت به مشتری باشد و با رضایت خود ایشان استفاده گردد . ست لوکس به هیچ وجه اطلاعات شخصی ، هویتی و یا حتی سوابق خرید مشتریان را نه تنها با هیچ وبسایتی بلکه با هیچ شخص حقیقی و حقوقی نیز به اشتراک نخواهد گذشت. ست لوکس از موارد زیر به این جهت استفاده می نماید :
1- ایمیل کاربر : تاییدیه ثبت نام کاربر – ارسال اطلاعات سفارش و خرید کالا و ارسال خبرنامه و جشنواره ها و تخفیف ها .
2- شماره موبایل کاربر: جهت ارسال اطلاعات خرید و تماس برای هماهنگی در خصوص تحویل کالا.
3- نشانی کاربر . نشانی کاربر جهت ارسال کالا می باشد.
4- اطلاعات کارت اعتباری . اطلاعات کارت اعتباری نزد بانک پذیرنده محفوظ می باشد و چنانچه در جایی اطلاعات کارت و پرداخت از مشتری دریافت گردد جهت صحت پرداخت وجه کالا بوده و به هیچ عنوان در هیچ جای دیگری با هیچ عنوانی استفاده نخواهد شد.
هشدار های امنیتی
در طول ثبت نام و پرداخت آنلاین لطفا از امنیت سیستمی که با آن عملیات فوق را انجام می دهید اطمینان کامل حاصل نمایید .
1- ترجیحا همیشه با سیستم شخصی خود عملیات ثبت اطلاعات و خرید را انجام دهید.
2- از پسوردهای پیچیده که تشکیل شده از کاراکتر و عدد و حروف کوچک و بزرگ می باشند استفاده نمایید بهتر است.
3- مطمئن شوید آیا به شبکه ایی که متصل هستید امن است یا اینکه ممکن است اطلاعات شما را بررسی و ذخیره نمایند.
4- مطمئن شوید بد افزارهای جاسوسی و سرقت اطلاعات بر روی سیستم شما نصب نباشد .
5- برای پرداخت های آنلاین قبل از انجام عملیات ،صفحات راهنمای پرداخت بانک ها را مطالعه نمایید.
6- از کیبورد مجازی استفاده نمایید.
7- اگر پرداخت از طریق گوشی تلفن همراه و یا تبلت انجام میگیرد از شارژ کافی آن برای عملیات خرید اطمینان حاصل نمایید.
8- از ارائه اطلاعات امنیتی ثبت شده خود در وب سایت به دیگران خودداری نمایید.

قوانین مربوط به سایر مطالب ارسالی از طرف کاربر

کاربر این امکان را خواهد داشت تا برای محصولات و سایر محتوای وب سایت به زبان فارسی نظر ثبت و یا در نظر سنجی ها شرکت کند و نیز امکان درج پرسش و پاسخی پیرامون محصولات و خدمات وب سایت را نیزخواهد داشت. لذا کاربر ضمن تعهد به اینکه مطالب درج شده مطابق موازین جمهوری اسلامی ایران می باشد از نوشتن هر گونه نظر توهین آمیز و استفاده از متنون نامناسب کاملا خودداری نماید در غیر اینصورت مطلب ارسالی وی در وب سایت نمایش داده نخواهد شد و نیز اگر به دفعات تکرار شود پیگرد قانونی خواهد داشت.

×